Par studiju

«tune»: no angļu «skaņot, noskaņot»

_img5.jpg

Tune (no angļu valodas – skaņot, noskaņot): process, kurā ierīces noteikti parametri tiek regulēti, lai iegūtu citādu, uzlabotu, īpāšu vai neatkārtojamu rezultātu.

Auto tūnings ir hobijs un vesela nozare vienlaicīgi, kā ietvaros automašīnas tiek modificētas, lai uzlabotu to veiktspēju, vadāmību, izskatu, kā arī pilnveidotu iespējamo braukšanas stilu. Lielākā daļa transportlīdzekļu - pēc ražotāja noteiktajiem standartiem - atbilst auto vadītāja vidusmēra prasībām. Tūnings ir kļuvis par veidu, kā samērot auto snieguma īpašības ar īpašnieka patiesajām vēlmēm.

Auto tūnings ir hobijs un vesela nozare vienlaicīgi.

_img4.jpgVisaptverošākais tūninga profils ir auto eksterjera individualizēšana, kas vienlaikus ir arī braukšanas dinamikas pilnveidošana. Tas ietver aerodinamisko īpašību uzlabošanu, modificējot auto bamperus, sānu sliekņus, pievienojot spoilerus, ”gaisa šķēlējus”, papildus dzesēšanas sprauslas, ka arī izmantojot vieglmetāla diskus. Tāpat iespējams uzlabot automašīnas sniegumu - padarīt to vēl atraktīvāku - veicot piekares regulēšanu, izplūdes sistēmu un motora jaudas forsēšanu. Iegūtais rezultāts ir ievērojams! Precīzāka vadāmība, īpaši skaņas toņi izpūtējam un dinamikas potenciāla pieaugums 20% – 40%. Starp citu, veicot attiecīgos uzlabojumus, iespējams līdzsvarot arī degvielas patēriņu. Brīdī, kad esat nolēmis iegūt iepriekšminētās priekšrocības, talkā nāk specializētie tūninga projektu zīmoli. Ražotāji, kas ir profesionāļi, cilvēki - kaislīgi un entuziasma pilni sniegt labāko Jūsu automašīnai.

_img3.jpgLatakko Tūninga studija piedāvā unikālus tūninga projektus sadarbībā ar visatzītākajiem pasaules tūninga zīmoliem. Mēs pārstāvam AC Schnitzer (BMW), Lorinser (Mercedes-Benz), ABT (Audi, VW, Skoda, Seat), Hofele (Audi, Porsche, VW), Startech (Land Rover, Jaguar), kā arī esam partneri automašīnu disku un citu produktu piegādei no: SpeedART, Brabus, Breyton, G-Power, Hartge, Kahn, Supersprint. Joprojām pilnveidojam un papildinām studijas portfolio, ar mērķi izveidot plašāko un pieejamāko tūninga produktu klāstu Latvijā, kā arī Baltijā.

Realizēsim vēlmes, radot īpašu piedāvājumu tieši Jums. Kopīgi piešķirsim spožākas krāsas ikdienai, padarot Jūsu auto individuālu un braukšanu atraktīvu.

Tūnings ir lieliska iespēja atsvaidzināt Jūsu emocijas,
ietaupot naudu un laiku jauna auto iegādei.

Kāpēc izvēlēties auto tūningu tieši tagad? Tāpēc, ka tā ir lieliska iespēja atsvaidzināt Jūsu emocijas ar esoša auto modificēšanu, ietaupot naudu un laiku jauna auto iegādei. Tāpat, jebkurš individuāls auto projekts ”otrreizējā” tirgū kotēsies augstāk, nekā ražotāja rūpnīcas versija. Visbeidzot, tūnings var kļūt  par  oriģinālu, neaizmirstamu dāvānu. Un nenoliedzami - tas saistīs citu uzmanību, darot pamanāmu tieši Jūsu neatkārtojamo personību. Eleganti, izmeklēti un ar gaumi.

_img1.jpg_img2.jpgAutoražotāju marku izvēle